poniedziałek, 12 października 2015

MamAli GAPA!- pierwsze urodziny!

Jesienne roztargnienie i leń sprawiły, że całkowicie straciłam rachubę czasu!!! 5 października blog obchodził swoje pierwsze urodziny! Kurcze, jak to szybko zleciało! 
Rok ten był wyjątkowy pod wieloma względami. Poznałam tu wiele wspaniałych osób, zyskałam dość spore grono odbiorców, czego się zupełnie nie spodziewałam, nawiązałam kilka udanych współprac i zaliczyłam kryzys blogowy, którego skutkiem była moja nieobecność. Kilka razy zastanawiałam się czy dam radę wygospodarować jakiś kawałek życia, by tu pisać. Ala jest starsza w związku z czym bardziej absorbująca, ja postawiłam przed sobą kilka celów, do których dążę z różnym skutkiem, a do tego inne obowiązki, które wypełniają mi całe dnie. Przymierzałam się do zamknięcia bloga, ale postanowiłam, że nie zrezygnuje z niego tak łatwo. Słynę ze słomianego zapału, ale tym razem przypomniałam sobie po co w ogóle zaczynałam pisać. Blog to moje drugie dziecko, z którego tak bardzo się cieszyłam i które napawało mnie dumą. Blog to tylko i wyłącznie mój kawałek przestrzeni, gdzie dziele się z Wami moimi spostrzeżeniami czy emocjami, dlatego trzymajcie za mnie kciuki, żebym już nigdy o tym nie zapomniała :)

 

1 komentarz:

  1. Ojj, ja Ci dam kasować bloga :) Dobrze, że postanowiłaś go nadal prowadzić :) Życzę kolejnych wspaniałych roczków! :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za zainteresowanie i pozostawiony komentarz :)