poniedziałek, 9 listopada 2015

"ECOBODY pasuje do Twojej Natury"- przesyłka

Do Świąt już tylko 6 tygodni! W sklepach powoli zaczynają pojawiać się świąteczne dekoracje, zaczynamy myśleć o prezentach i mimo braku śniegu, ja już odczuwam tę charakterystyczną dla Świąt atmosferę. Co prawda jeszcze nie mam pomysłu czym obdaruję najbliższych, wybór jest niezwykle trudny, ale chyba za kilka dni zacznę się rozglądać, oddając się jak co roku świątecznemu szaleństwu!!!
Tymczasem do mnie przyszła paczka, może nie świąteczna, ale ... naturalna. Obdarowującym jest sklep ECOBODY, który za pośrednictwem Pani Gabrieli dał mi szansę przetestowania trzech wybranych przeze mnie produktów z całej gamy naturalnych cudeniek! 
Ciężko było się zdecydować. Nagle okazało się, że wszystko bardzo by mi się przydało:) Wybór padł na:
- Błyszczyk do ust różany sorbet Lavera
Błyszczyków u mnie generalnie brak! No może znalazłby się jeden. Wybrałam ten, bo miałam już do czynienia z Laverą, która mnie nie zawiodła. Kolor bombowy! I powiem Wam, że jestem w nim zakochana od pierwszego wejrzenia/użycia:)
- Lavaerde glinka biała w kremie Logona
Glinki uwielbiam i to chyba ze wzajemnością, bo zawsze spisują się świetnie. Takiej wielofunkcyjnej jeszcze nie miałam, więc babska ciekawość nie pozwoliła mi przejść obok tej obojętnie.
- Emulsja do demakijażu Trawa cytrynowa i witamina E- z zestawu HOME&GO. Mały, podróżny niezbędnik! Element zestawu, który przyda się każdej kobiecie podczas podróży.
Testowanie czas zacząć! 
Do zobaczenia wkrótce :)

 

3 komentarze:

Dziękuję Ci za zainteresowanie i pozostawiony komentarz :)